HAKKIMDA

Merhaba;

1989 Haziran ayının, sıcak bir Pazar gününde İstanbul'da doğmuşum. Adımı doğumuma giren aile dostumuz doktorun da kızının adı olan "Nazlı" koymuşlar ve ben de adım gibi nazlı bir kadın olarak büyüdüm.

Okul hayatım konu dersler olunca hep iyiydi, liseden mezun olduktan sonra bir süre çalıştım. Kendi paranı kazanıyor olmak çok güzel bir duyguydu, bu yüzden üniversiteye biraz geç başladım. 2013-2017 yılları arasında beni İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde görmüş olabilirsiniz. Urdu Dili ve Edebiyatı'ndan ve Antropoloji'den yandal yaparak mezun oldum.

Seyahat etmeyi severim ve yurt dışına çıktıktan sonra Almanca öğrenmeye karar verdim. Yetmedi bir de İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümü'nü kazandım. Henüz mezun olmadım, bitirebilir miyim? bunu zaman gösterecek!

Üniversite eğitimimi bu alanda yapmamış olsam da kendimi Fotoğraf ve Dijital Tasarım alanlarında geliştirmeye çalışıyorum. Birkaç kurs ve seminere katıldım. Bol bol fotoğraf çekiyorum ve bana ilham olan insanları takip ediyorum. Instagram'da yer alan portfolyomu inceleyebilirsiniz.

Yabancılara Türkçe Öğretimi, Sosyal Medya Uzmanlığı ve Temel Fotoğraf Çekimi sertifikalarım var. Kendi kendine öğrenme prensibini uygulamayı seviyorum, hatta video kurgu yapmayı bu sayede öğrendim diyebilirim. Çektiğim, kurguladığım ve katkı sağladığım videoları YouTube kanalımda görebilirsiniz.

Yorumlar

Translate